fbpx

טיסות לדובאי

חברות התעופה שמציעות טיסות לדובאי , עם איזה חברות תעופה אפשר לטוס?

אתם כבר יודעים לאן בדיוק אתם רוצים להגיע בדובאי. עיר השמש, בא תוכלו לשבת כל היום וליהנות מהשמש. אתם כבר מדמיינים את קו הרקיע של דובאי מלא במלונות הפאר והבניינים הגבוהים. כל שנשאר הוא רק להזמין טיסה!

טיסה היא לא רק הכלי שמביא אתכם מנקודה א לנקודה ב. טיסה היא כבר חלק מהחוויה. שם, בשמיים, כבר תוכלו להתחיל להרגיש בחופשה המתקרבת אליכם. להתרגש מהדרך, ליהנות מהיופי של העננים, ולהתכונן לחוויה בלתי נשכחת.

מכיוון שדובאי נפתחת למטיילים הישראלים רק עכשיו, בפתחה של שנת 2021 בוודאי תשמחו לשמוע את כל המידע הרלוונטי בנושא כדי שתוכלו לבחור בחכמה טיסה שתתאים לצרכים שלכם, במחירים משתלמים כמובן. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, עם המאמר שיעשה סדר ויעזור לכם לבחור חברת תעופה שטסה לדובאי.

כמה מילים על הטיסות לדובאי בימי קורונה

הנחיות טיסה בימי קורונה לדובאי: מעודכן 01.12.20

קודם כל חשוב לציין כבר בתחילת המאמר, מכיוון ששנת 2020 הסתיימה בלי חיסון  לווירוס הקורונה, אנחנו יכולים לתת מידע רק על הידוע לנו בעת כתיבת שורות אלו. טיסות לדובאי מתרחשות נכון להיום תחת הנחיות הטיסה (בתקופת הקורונה) עליהם נפרט ממש בעוד רגע. יכול להיות שההנחיות ישתנו בהמשך. כך שבמידה ואתם לא בטוחים, אנחנו תמיד ממליצים לעשות בדיקה נוספת בקבוצת הפייסבוק שלנו – מטיילים בדובאי כדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מודעים לכל ההנחיות נכון ליום הטיסה שלכם.

          בדיקת קורונה: לעבור בדיקת קורונה טרם היציאה – כך שהבדיקה תיהיה רשומה באנגלית או עברית. מדובר בבדיקת חובה! אחרת לא יעלו אתכם למטוס, שימו לב כי קיימת אפשרות לעבור בדיקת קורונה בנתב”ג, אלא שתצטרכו להגיע כמה שעות מראש לפני הטיסה, מה שעלול לעקב אתכם. כך שעליכם לבדוק היכן מתאים לכם לעשות בדיקת קורונה. אם מראש ואם בשדה.

          בדיקת קורנה בדובאי ובידוד בהגעה לדובאי:  נכון לכתיבת שורות אלו כל הנוחתים בדובאי חייבים לבצע בדיקת קורנה + לאחר מכן הם נכנסים לבידוד במלון עד לקבלת תשובות הבידקה, התשובות יכולות להגיע עד 48 שעות, רוב התשובות מגיעות תוך מספר שעות ספורות. 

          בידוד לאחר הטיסה:  בבידוד לאחר טיסה מחויבים רק מי שבאו ממדינות המוגדרות ‘אדומות’. נכון לכתיבת שורות אלו דובאי מוגדרת כמדינה ירוקה. אלא, שווירוס הקורונה כבר לימד אותנו שהכול יכול להשתנות. לכן חשוב להיכנס למאמר הזה שישאר מעודכן וכמובן לקובצת הפייסבוק שלנו. בכל מקרה, תצטרכו למלא טופס בשדה התעופה על כך שאתם, בתור אזרחי המדינה, חזרתם לישראל.

          בטיסה עצמה: כמובן שבמהלך הטיסה תידרשו לחבוש מסיכות ולהקפיד, כמובן על היגיינה. שימו לב כי לא תותר עליה למטוס של אלו הסובלים מחום גבוה.

 

ועכשיו למה שמעניין באמת, באילו טיסות לדובאי ניתן לטוס? 

אחרי הקדמה ארוכה, בואו נדבר על מה שחשוב באמת,לפני שמדברים בכלל על כלל האטרקציות,המסעדות המומלצות ,והמלונות השונים שיש בדובאי, צריך דבר ראשון לדבר על איך להגיע אל דובאי עצמה! אז לכן צריך לדעת אילו חברות תעופה טסות לדובאי וכמה כל התענוג הזה יעלה?  כדי לעשות קצת סדר נחלק את האפשרויות לשתי קבוצות עיקריות. קבוצה ראשונה תהיה של חברות התעופה הישראליות, הקבוצה השנייה, חברות התעופה האמירתיות.

שימו לב, מחירי הכרטיסים נכון לעכשיו מתחילים באיזור ה- 290 דולר כרטיס ויכולים להגיע למספרים גבוהים של 1000 דולרים ויותר. מה שחשוב לזכור הוא שבכל מחיר תקבלו שירות שונה. במחירים הנמוכים תקבלו שירות שיאפשר לכם להביא רק מזוודה אחת, לעומת השירות שתקבלו במחירים הגבוהים יותר שם תקבלו אירוח בטרקלין המיוחד של חברת התעופה ושירות במחלקה הראשונה שייתן לכם תחושה של עשירי עולם.

כך שחשוב לשים לב לכל הפרטים והאפשרויות בעת הזמנת הכרטיס.

חברות התעופה הישראליות שמציעות טיסות לדובאי

אל על: אל על זו חברת התעופה הרשמית של ישראל, כמובן. אל על מוכרת כל כך עד שלעיתים נדמה כאילו כמעט אין צורך להציג אותה. טיסות אל על יצאו, החל מאמצע דצמבר 2020, כ- 14 פעמים בשבוע מישראל לדובאי. כאשר בימים ראשון, שלישי וחמישי יצאו שלוש טיסות בכל יום. שימו לב כי מחירי הכרטיס משתנים על פי ימי השבוע והמחלקה בה תבחרו לטוס. היתרונות של אל על מובהקים. מדובר על חברת התעופה הרשמית של ישראל. בה ידברו אתכם עברית, תרגישו בבית ותוכלו לקבל אוכל כשר בטיסה על פי כל החומרות לפיהן נוהגים אצלכם בבית.

ארקיע:  ארקיע, הפכה בשנים האחרונות לאופציה מצוינת עבור מטיילים שרוצים לטוס לכמה ימים בודדים ולחסוך את הכסף על  הטיסה כמה שניתן. כאן ארקיע לא מאכזבת ונותנת אפשרויות לטיסה הלוך ושוב במחירים זולים במיוחד. שימו לב כי במחירים הנמוכים לא תתאפשר העלאה של מזוודה מעל 7 ק”ג. כך שאם אתם מעוניינים לקנות מזכרות בדובאי, כדאי שתשקלו תוספת תשלום בתמורה להעלאת תיק של עד 23 ק”ג.

ישראייר : גם ישראייר מיהרה להשוות והיא נותנת גם כן כרטיס טיסה במחירים נמוכים במיוחד בהשוואה לחברות התעופה האחרות. שימו לב כי ישראייר מציעים מגוון חבילות של ‘הכל כלול’. במחירים נמוכים משמעותית. כך שבמידה ואתם מעוניינים לטוס לגיחה קצרה לדובאי יכול להיות שווה לכם להציץ באפשרויות העומדות בפניכם.

חברות התעופה האמירתיות שמציעות טיסות לדובאי

חברות התעופה האמירתיות מוכרות בתור חברות תעופה מקצועיות במיוחד. אין ספק כי חוויית הטיסה שם שונה מהסטנדרטים אליהם הורגלנו בחברות התעופה הישראליות.חברות התעופה האמירתיות הבולטות שכבר הבטיחו על השקת קווים יומיומיים בין ישראל לדובאי הן:

פליי דובאי: זו חברת ה ‘לואו קוסט’ של איחוד האמירויות. גם כאן תוכלו לקבל כרטיס טיסה מחירים נמוכים במיוחד. פלי דובאי כבר פעילה וניתן לרכוש דרכה כרטיסים, המחירים דומים לאלו של ארקיע וישראייר ולכן מדובר באופציה מצוינת עבור המטייל הישראלי שרוצה לטוס לדובאי .

איתיחאד אירוויז: איתיחאד אירוויז זו חברת התעופה הרשמית של איחוד האמירויות. כך שאין ספק שתתחילו להרגיש כבר במטוס את החופשה העתידה לבוא עם כל המשתמע מכך. לאנשי דובאי תודעת שירות גבוהה ומתן תשומת לב לכל לקוח. באיתיחאד אירוויז תוכלו לבחור בין נסיעה במחלקת תיירים לנסיעה במחלקה הראשונה ואולי מה שתבחרו הוא בכלל לנסוע במטוס פרטי? איתיחאד אירוויז כבר השיקו את האתר שלהם בעברית כך שלא תצטרכו להסתבך עם התרגום. כאמור, עוד אין תאריכים מדויקים לטיסות הראשונות לדובאי אבל אנחנו סומכים על איתיחאד אירוויז שאת הכול הם ירשמו באתר.

בנוסף, זכרו כי היתרון הגדול של דובאי הוא בכך שהיא השער למזרח. כך שמידה ואתם מעוניינים להמשיך ממנה ליעדים נוספים בעולם, ההמלצה היא לבדוק מה חבילות השירות אותן תוכלו לקבל בחברות התעופה האמירתיות כדי להמשיך לטייל בעולם.לסיכום: טיסות לדובאי –

יש שלל חברות תעופה שמציעות טיסות לדובאי, ולכן דובאי הוא יעד נוח לאנשים שרוצים להתפנק מהאטרקציות השונות, המלונות המומולצים וחווית השופינג והקניונים גם עם כרטיסי טיסה זולים יותר מכרטיסי טיסה אחרים. לכן למה יש לחכות? בואו לטוס לחוויה בלתי נשכחת בדובאי!!

יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

דובאי למטיילים

ברוכים הבאים לאתר של קהילת המטיילים הגדולה בדובאי! אנחנו מזמינים אותכם לקרוא, להתייעץ לשתף והכי חשוב להנהות מהיעד המרתק ששמו דובאי

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

20% Off

שריינו עוד היום את האטרקציה הכי משוגעת בדובאי, טיול ג’יפים אירוח במאהל בדואי, ארוחת ערב ומופע

שלח הודעה
להזמנת אטרקציות שלחו הודעה
לקבלת עזרה בתכנון החופשה והזמנת אטרקציות שלחו לנו הודעה