גן הפרחים הפלאי בדובאי – Dubai Miracle Garden

גן הפרחים הפלאי הוא אחד מגני הפרחים הטבעיים, היפים והגדולים בעולם, והוא משתרע על פני שטח עצום של מעל 72,000 מ”ר. הגן הוא גן הפרחים הטבעי הגדול ביותר בעולם הכולל למעלה מ- 45 מיליון פרחים וצמחים. המקום הוא גן עדן למי שמעוניין להתנתק מהמולת העיר כדי להנות מהשלווה שהגן מציע. וללא ספק מדובר באחת מהאטרקציות המובילות והאינסטגרמיות בדובאי 

במתחם של הגן תוכלו גם להנות מגן הפרפרים של דובאי. זהו גן הפרפרים הגדול ביותר בעולם, ומאכלס 15 אלף פרפרים וכ -50 מינים שונים של פרפרים, כולם בעלי צבעים, תכונות וצורה שונים. עם מוזיאון הפרפרים, מרכז החינוך והקולנוע, גן הפרפרים של דובאי מספק הזדמנות נהדרת למבקרים ללמוד עוד על התפתחות הפרפרים בכל שלב והופך אותו למקום אידיאלי לביקור עם ילדים.

גן הפרפרים של דובאי ממוקם במבנה מקורה, עם מעל 10 כיפות שנבנו בהתאמה אישית. כל אחד מאלה מלא בכמות עצומה של יצורי כנף צבעוניים ויפים אלה. כיפות אלה נשלטות על ידי האקלים במטרה ליצור ולספק סביבה בטוחה לחייהם של הפרפרים, מה שמאפשר גם לגינה להיות פתוחה לאורך כל השנה. הפרפר האמריקני המפורסם בעל כנפיים לבנות אנטוס קלורינדה הוא אחד הפרפרים הנפוצים כאן.

אטרקציית גן הפרחים נחשבת לאחד היעדים המובילים של נופשים אשר מגיעים לדובאי ולא בכדי. במקום ניתן ליהנות משלווה ופסטורליות שלא תמצאו באף נקודה אחרת בדובאי. בין אם אתם מתכוונים להגיע עם כל המשפחה ובין אם מדובר על טיול יחיד או זוגות, היו בטוחים כי הביקור במקום יהפוך את החוויה שלכם לחוויה מיוחדת במינה. 

גן הפרחים בדובאי בשיא תפארתו

גן הפרחים בדובאי פעיל אך ורק מאמצע נובמבר ועד אמצע מאי, במהלך שיא עונת התיירות בדובאי.

גן הפרפרים של דובאי

גן הפרפרים של דובאי של דובאי הוא גן המתאים לכל הגילאים. הדגש בגן זה הוא על לימוד.

 כאן תוכלו לחזות במחזור החיים של הפרפר  – מביצה לזחל, גולם לפרפר בוגר – ולקבל תובנה לגבי המטמורפוזה שלהם, שהיא אולי הדבר המרתק ביותר ביצורים אלה. גן הפרפרים של דובאי מציע הזדמנות להכיר, לחגוג ולהעריך את הפרפר על כל שלבי הצמיחה שלו. המבקרים יכולים גם ללמוד על בתי הגידול הטבעיים של היצורים הללו.

אם תבחנו את אתר טריפ אדוויזר למשל, תוכלו לראות כי הגן הזה נמצא בפסגת רשימת האטרקציות המובילות בדובאי. הסיבה לכך זה עצם היותו מותאם למגוון רחב של קהלים שונים והיופי שהוא מקרין לכל אחד שמבקר בו.

ובקצרה, נמליץ לכם לשים את הגן הזה בראש סדר העדיפויות שלכם במהלך הביקור בדובאי. ללא ספק הוא יהפוך את החופשה הבאה שלכם במקום למושלמת.

מחיר כניסה לגן הפרחים שבדובאי

יש 2 אפשרות מרכזיות לקניית כרטיס הראשונה היא רק כרטיס כניסה והשניה היא כרטיס + סיור.

כרטיס כניסה ניתן לרכוש דרך האתר הרשמי של גן הפרחים מחירו הוא כ55 דירהם כלומר 15$

חשוב לדעת!

שם האטרקציה באנגלית: Dubai Miracle Garden
כתובת מלאה: Garden in Dubai, United Arab Emirates
טלפון האטרקציה: +971 4 422 8902
שעות הפעילות: הגן פתוח רק מאמצע נובמבר ועד אמצע מאי. באמצע השבוע פתוח בין השעות: 09:00 - 21:00 בימי שישי ושבת פתוח בין השעות 09:00 - 23:00

מיקום האטרקציה בדובאי

ביקורת על המסעדה מתוך Trip Advisor
יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

אטרקציות נוספות בדובאי!