fbpx

מסעדת זומה בדובאי

 זומה -כשאוכל וטיול נפגשים בדובאי

מחפשים אוכל טוב בטיול הבא שלכם לדובאי? אם שמעתם פעם על אוכל טוב במדינות זרות לבטח שמעתם גם על זומה, מסעדה הפועלת מעל לעשור ולא רק בדובאי! 

ההצלחה אמרה את דברה וכמו אז גם היום מסעדה יפנית בדובאי, יודעת בדיוק מה אתם צריכים ורוצים לפני שאתם מתכננים את הטיול הבא- המפגש הראשוני שלכם עם דובאי!

אז מאיפה ואיך הכול החל? כיצד הפכה זומה לתחנה קולינרית יפנית הפורסת את ידיה בכל רחבי העולם? אם תשאלו את המייסד והמקים ריינר בקר תבינו שאולי עם הצלחה לא מתווכחים, לא כשהיא מגיעה כחלק מהנאה ואנינות טעם בלתי מתפשרים. 

לצד עבודה קשה וזמן שעובר יותר מהר ממה שחושבים הפכה זומה לאחת המסעדות היותר מבוקשות בלונדון עיר הולדתה וכך בשאר חלקי העולם. 

מאז שנת 2002 ועד היום זומה קוצרת את ההצלחות כאשר את הקשר עם דובאי יצרה בשנת 2006 ומאז ועד היום אפשר בהחלט להעיד פה אחד, אם מחפשים אוכל יפני בדובאי ועל הדרך רוצים מסעדה מומלצת בדובאי כל מה שצריך זה להגיד זומה! 

איפה מוצאים מסעדה מומלצת בדובאי? 

זו יכולה להיות ארוחה משודרגת ומיוחדת אבל זה יכול להיות גם ברנץ’ בחטף ואת זאת הגה איך אם לא ריינר בקר- בעל המסעדה עצמה!  בעת ביקורו הראשון כל מה שהיה בדובאי הסתכם בכוס קפה טוב וגלידה חלומית וכך מי שבחר לצורך העניין לטייל בדובאי ולאכול ארוחת ערב היה צריך לוותר על החוויה נוכח המצב הנתון. כבר אז ידע הוגה הרעיון שיש לא מעט אנשים שיגיעו לצוהריים ויישארו גם לערב או לחילופין יביאו את קרובי משפחתם וכך היה הדבר! מאז 2007 ועד היום ההצלחה כמו מדברת בעד עצמה- זומה זה שם דבר! 

תמונות של מסעת Zuma

זומה – זה יפנית בדובאי 

זומה – מסעדה שיודעת לעשות את זה הכי טוב שאפשר באמצעות צוות מדהים שהוא חיוני לא פחות מהאוכל עצמו. שואלים מה המפתח האמיתי לאריכות ימים של מסעדה? מסתמן שזה מוצר ושירות טוב, כשהם נפגשים השמיים הם בהחלט הגבול. 

אם תשאלו מה הסוד המסתתר מאחורי הצלחתה של זומה תקבלו לא מעט תשובות אבל אחת מהן קשורה גם בתנועה! כן, אף אדם לא מתרווח על זרי דפנה וכך כשמנה הופכת טובה יותר מקודמתה התוצאות כמו כתובות על הקיר- זומה הייתה ונשארה אנינות הטעם היפנית באזור. 

“מצאתם מנה טעימה שאתם אוהבים ורוצים לאכול ממנה יותר? כנראה שהגעתם למקום הכי נכון להתחיל או לסיים אתו את היום בדובאי” כך על פי אמירותיו של ריינר בייקר ההוגה והממציא שממשיך מאז ומתמיד לקצור את פירות ההצלחה. 

אז נכון שיש לא מעט מסעדות יפניות מוצלחות בעיר אבל כשמסעדה נחשבת מתחרה של האחרת – מסתמן כי ההצלחה אמרה את דברה! יש מקום לכולם, אבל הטעם שמלווה אתכם מלווה בדרך כלל במקום אחד שכיף לחזור אליו. 

לצד תפריט משקאות גדול, מגוון סוגי בירות ורשימת קוקטיילים ראויה להערצה, מספקת זומה גם את האפשרות לאינטימיות מושלמת בזכות ארוחות בחדרי אירוח מיוחדים ופרטיים, שולחנות עץ ארוכים ואפילו חלוקת החלל לשניים כך שבכל מקום יישבו כעשרה אנשים ואפילו פחות. 

בסיכום דבר, פועלה של זומה כעשור ויותר בתחום ההסעדה וכך לא בכדי שהצליחה לגרוף לאחרונה גם את טייטל המסעדה הטובה ביותר. מחפשים הגדרה למסעדה הכי טובה בדובאי? מבין 16 סניפי זומה אין ספק כי זו המשובחת ביותר – המסעדה שאתם צריכים לבחור אם אתם מתכננים בקרוב ביקור בדובאי! 

המלצות על מסעדת Zuma

חשוב לדעת!

שם המסעדה באנגלית: Zuma
כתובת מלאה: Gate Village 06, Podium Level - Al Mustaqbal St - Dubai
טלפון המסעדה: +97144255660

מיקום המסעדה בדובאי

ביקורת על המסעדה מתוך Trip Advisor
יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
Facebook
WhatsApp
Telegram

מסעדות נוספות בדובאי!

שלח הודעה
להזמנת אטרקציות שלחו הודעה
לקבלת עזרה בתכנון החופשה והזמנת אטרקציות שלחו לנו הודעה