מסגרת דובאי

אחד המיזמים האחרונים של דובאי שהושק בינואר 2018.

מסגרת דובאי הוא מבנה המסגרת הגדול בעולם בהשראת הלוגו של אקספו העולמי שתוכנן ל-  2020. ממוקם בפארק זאביל, והוא משמש מסגרת לכמה מהנפלאות שביצירות האדריכלות הגדולות ביותר של דובאי, כולל בורג’ ח’ליפה. הוא נתמך על ידי שני מגדלים רבי קומות המתנשאים לגובה של 150 מטר ומחוברים באמצעות סקי סקיי שרוחבו 93 מטר המשמש כגשר עליון במבנה המסגרת.

המטרה הסמלית של מסגרת ענק זו היא לשמש כגשר בין העבר וההווה של דובאי המשקיף על שתי נקודות מבט – המחוזות העתיקים של דובאי מהצפון והנוף העירוני המודרני שנראה מדרום, מהעיר העתיקה של דיירה אל המרינה של דובאי. ניתן לצפות בנוף פנורמי של כל דובאי דרך המסגרת. 

המבנה עוצב בארכיטקטורה נהדרת. החלק העליון עשוי  מלוח זכוכית , שהופך מאטום לשקוף לאחר שדורכים עליו. המסגרת מציעה אטרקציות שונות כמו גלריית דובאי העתיקה וגלריה לאמנות מודרנית,  וגם גלריה המציגה את דובאי העתידנית.

המלצה! רצוי להגיע לתצפית של המסגרת בזמן השקיעה.

הביקור במקום יהיה מושלם הן בעבור משפחות והן בעבור זוגות ויחידים. המסגרת נחשבת לאחד האייקונים המובילים בנסיכות דובאי וזאת לצד מגדל בורג׳ חליפה כמובן. במידה ואתם יודעים להעריך ארכיטקטורה ברמה עולמית, היו בטוחים כי הביקור במקום יתאים לכם.

בנוסף לכך, מדובר ביעד מעולה לביקור בתחילת החופשה שלכם בדובאי. כך תוכלו להכיר טוב יותר את אופיה ולדעת טוב יותר מהם האזורים והמקומות שנראים מבעד למסגרת ומסקרנים אתכם.

אף על פי שזוהי אטרקציה חדשה יחסית, ניתן לראות בבירור כי היא תופסת מקום של כבוד בין האתרים הבולטים בדובאי.

המסגרת הגדולה בעולם – אתר חובה בדובאי

בטריפ אדוויזר ממוקמת המסגרת במיקום גבוה במיוחד וזאת כאשר בוחנים את דירוג הגולשים. לאור זאת תוכלו להיות בטוחים כי אם תבחרו לבקר במקום לא תתחרטו!

באזור אטרקציה זו, תוכלו ליהנות מנוף חלומי המשקיף אל העיר העתיקה והישנה, גלריות מרשימות, ומסעדות ברמה גבוהה מאוד. 

אם תרצו לבקר באחת הגלריות ובין אם אתם מתכננים ליהנות מנקודות התצפית המשגעות, מומלץ להתחיל עם ביקור באתר האטרקציה וזאת כדי לקבל מידע נחוץ שיעשיר את הביקור שלכם.

הגישה אל האטרקציה נחשבת נוחה במיוחד, וזאת מכיוון שהיא ממוקמת כ- 5 קילומטרים ממרכז העיר.  שעות הפעילות של האתר הן בין השעות 9:00 ועד 21:00 ,עובדה שתהפוך את הביקור במקום לפשוט גם בעבור אלו מכם שמתכננים להגיע לטיול קצר יחסית.

מחיר כרטיס כניסה למסגרת בדובאי

כרטיס כניסה למבוגר יעלה כ- AED 50 כלומר כ- 13 דולר.

כרטיס כניסה לילד בן 3-12 יעלה כ- AED 20 כלומר כ- 6 דולר.

את הכרטיסים למסגרת בדובאי ניתן לקנות באתר הרשמי שלהם

חשוב לדעת!

שם האטרקציה באנגלית: Dubai Frame
כתובת מלאה: Zabeel Park Jogging Track - Za'abeelAl Kifaf - Dubai - United Arab Emirates
שעות הפעילות: כל יום בין השעות 09:00 - 21:00

מיקום האטרקציה בדובאי

ביקורת על המסעדה מתוך Trip Advisor
יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

אטרקציות נוספות בדובאי!