לעבוד בדובאי

אחת הסיבות שדובאי מושכת אליה כל כך הרבה עובדים זרים היא העובדה שאין שם מס הכנסה. עסקים גדולים בוחרים בדובאי כבסיס שלהם רק מהמסיבה הזאת, ואנשים מכל רחבי העולם פונים לדובאי כדי לנצל את פוטנציאל ההשתכרות הגדול ושפע ההזדמנויות התעסוקתיות.

זרים מהווים 71% מאוכלוסיית דובאי – כך שתהיו בחברה טובה כשתעברו לגור בדובאי! זה ביתם של למעלה מ 200 לאומים, כולל אלה מאירופה, אוסטרליה, ארה”ב, אסיה והמזרח התיכון.

משרות רבות בדובאי מציעות לכסות את עלויות הטיסה, ארגון האשרות ומציאת  מקומות דיור למועמדים הזרים הנכונים. זה מועיל מאוד כיוון שכל ההתעסקות בשכירת דירה והוצאת הויזה  הם מבלבלים, יקרים ומסובכים עבור עובדים זרים. כשאתם מנהלים  משא ומתן על עבודה חדשה בדובאי, נסו להבטיח שכל זה כלול בהטבות שלכם.

השכר החודשי הממוצע בדובאי הוא סביב 4500 דולר לחודש לערך. זה כולל בדרך כלל עלויות דיור והובלה (תלוי במעסיק שלך).

הפכו את המעבר לחיים בדובאי לחלק ככל האפשר על ידי מפגשים חברתיים עם גולים אחרים. האינטרנט מלא בקבוצות שימושיות וערוצי מדיה חברתית המאפשרים להתעדכן במה שקורה בדובאי.

ההסתגלות לחיים חדשים בדובאי יכולה להיות  מאתגרת עבור רבים מהגולים. ההבדלים באורח החיים והתרבות בין דובאי למדינות מערביות רבות אחרות יכולים להיות עצומים. החום המעיק, במיוחד במהלך הקיץ, והמנהגים התרבותיים עשויים לדרוש מכם מאמץ אמיתי.

דובאי היא הרבה יותר מתקדמת מאשר מדינות מזרח תיכון אחרות בכל הקשור ליחסן לנשים במקום העבודה. ניתן למצוא נשים מצטיינות במגוון תעשיות ומגזרים בדובאי.

חובות מכל סוג שהוא אינם נסבלים בדובאי! אתם עלולים למצוא את עצמכם בכלא כשחשבונות הבנק שלך מוקפאים ומבלי יכולת לעזוב את הארץ.

לוקח רק כשעה לנסוע לכל אורכה של דובאי, אבל בשעות השיא זה יכול לקחת זמן רב יותר.. הרבה יותר.

הצמיחה המהירה של דובאי הביאה לכך שמשרות רבות הן מבוקשות. אם אתם עובדים במימון, פיתוח אתרים, תמיכה עסקית או שירותים משפטיים, אתם יכולים להיות בדיוק מה שעסקים רבים בדובאי מחפשים.

שבוע העבודה בדובאי הוא בין 40-48 שעות. בחברות רבות ישנה הפסקה של 3 שעות לארוחת הצהריים, כך שסייסטה של אחר הצהריים לפני שחוזרים למשרד יכולה להיות משהו בהחלט אפשרי.

יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

טיסות לדובאי

בואו לקרוא את כל המידע הרלוונטי לטיסה המושלמת. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, עם המאמר שיעשה סדר ויעזור לכם לבחור חברת תעופה שטסה לדובאי!

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בדובאי

בואו ללמוד על כל הדרכים להתנייד בדובאי! מהמטרו ל לאוטובוסים , מוניות או בכלל להשכיר רכבי יוקרה . כל זאת ועוד מידע שימושי תוכלו למצוא בכתבה …!

קרא עוד »

איפה כדי לישון בדובאי ?

אם אתם מגיעים לדובאי בפעם הראשונה, לא בטוחים איפה כדאי לכם לשהות, המאמר הזה הוא ממש בשבילכם. בואו ללמוד על כל האזורים השווים ביותר בדובאי ועוד ..!

קרא עוד »

דובאי למטיילים

ברוכים הבאים לאתר של קהילת המטיילים הגדולה בדובאי! אנחנו מזמינים אותכם לקרוא, להתייעץ לשתף והכי חשוב להנהות מהיעד המרתק ששמו דובאי

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מבצע מטורף לחודש יוני😍

20% Off

שריינו עוד היום את האטרקציה הכי משוגעת בדובאי, טיול ג’יפים אירוח במאהל בדואי, ארוחת ערב ומופע